Kategorie
Kontakt

Polityka prywatności

Firma OPTOtech Sp. Z o.o. Sp. k. zbiera dane osobowe i inne dane nie posiadające takiego przymiotu. Zbieranie odbywa się, w zależności od rodzaju danych, z inicjatywy użytkownika lub automatycznie.

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu użytkownik akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

Dane zbierane są podczas rejestracji i składania zamówień oraz zgłoszeń serwisowych.
 

Dane osobowe przetwarzane będą przez firmę OPTOtech Sp. z o.o. Sp. k., działającą jako administrator danych osobowych: dla celów i w sposób podany w treści oświadczenia w przedmiocie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub w treści informacji znajdującej się w stosownym regulaminie. Użytkownik ma prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania, bądź nieodwracalnego ich usunięcia.
 

Podczas wizyty w serwisie automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty, tj. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego - dane te nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie klienta.
 

Podczas kontaktu z firmą (np. złożenia zamówienia, reklamacji itp.) za pomocą strony internetowej, telefonu czy też poczty e-mail, firma wymaga podania danych w celu ustalenia tożsamości klienta i możliwości zwrotnego kontaktu z nim.
 

Dane osobowe, które klient podał i na których przetwarzanie wyraził zgodę, będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, jakie obejmowała zgoda lub w celu dozwolonym ustawą.
 

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na serwisach lub też do informacji demograficznych o naszych użytkownikach.
 

Wypełniając formularz kontaktowy klient może wysłać wiadomość do OPTOtech Sp. Z o.o. Sp. k., wówczas firma skontaktuje się z nim telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej w celu odpowiedzi na jego pytania.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu